Biblioteka Sophia

Odwiedź Bibliotekę Sophia, Centrum Wolnego Ducha

W Bibliotece Sophia, Centrum Wolnego Ducha, można uzyskać rozległy wgląd w życiowy dorobek Gabrieli, prorokini i ambasadorki Boga. To jest niesfałszowane Słowo Boże czasów współczesnych. Zjeżdżają się tu przybysze z całego świata, by dowiedzieć się więcej o boskim proroczym słowie Ducha Bożego, o pomocnych wskazówkach i szkoleniach, które darowane są przez Gabrielę w dzisiejszych czasach.

W Bibliotece Sophia można znaleźć stoiska informacyjne, dotyczące wszystkich dziedzin życia, przy których odwiedzający, w swoim języku ojczystym, może uzyskać wiadomości na tematy, które szczególnie leżą mu na sercu. W jedynej w swoim rodzaju atmosferze Biblioteki Sophia można znaleźć wiele książek i publikacji, w których Gabriele daje pomoce życiowe, aby z pomocą praw wewnętrznego życia sprostać sytuacjom każdego dnia.

W Bibliotece Sophia znajduje się również księgarnia, w której można kupić książki oraz płyty CD i DVD oraz wypożyczalnia książek i antykwariat.

Wyjaśnienie: Przybywasz w pełnej wolności. Pozostajesz wolny. Wychodzisz wolny, gdyż odwiedziłeś bibliotekę Wolnego Ducha.

Godziny otwarcia:
od poniedziałku do soboty w godz. 13.00 – 18.00
w niedziele i święta w godz. 13.00 – 16.00
(w niedziele i święta nie oferujemy sprzedaży ani konsultacji)

Będziemy się cieszyć z Waszych odwiedzin!

Biblioteka Sophia – Odwieczne Słowo – Tutaj!

Max-Braun-Str. 2
D-97828 Marktheidenfeld-Altfeld
Niemcy

(bezpośrednio przy autostradzie A3, zjazd (65) na Marktheidenfeld)

tel. +49 (0) 9391/ 504 131

 

Spotkania w Bibliotece Sophia

Serdecznie zapraszamy na różne spotkania odbywające się w Bibliotece Sophia i innych salach. Tutaj można usłyszeć nagrania objawień Ducha Chrystusa Bożego poprzez prorocze słowo czasów obecnych. Można brać udział w aktywowaniu sił samouzdrawiających, jak również w dyskusjach na wiele tematów. Ponadto oferowane są spacery po lesie „Symfonia Natury”.

Więcej informacji: https://www.sophia-bibliothek.de/pl/spotkania/

 

Tłumaczenia

W przypadku większości spotkań oferowanych w ramach Międzynarodowego Centrum Prachrześcijaństwa możliwe jest tłumaczenie na język angielski, francuski, włoski, hiszpański, chorwacki, polski i węgierski. Prosimy o zgłoszenia w Bibliotece Sophia lub telefon                                                               pod numer +49 (0) 9391 504 131.

 

myrthe-701_2Noclegi ze śniadaniem w pięknych komfortowych pokojach, apartamentach oraz ekskluzywnych suites:

Czy chcesz z dala od zgiełku codziennego życia, przeznaczyć czas na zapoznanie się z bogatą ofertą Biblioteki Sophia, nabrać sił w okolicach pięknego pasma Spessart i spędzić kilka dni urlopu na łonie natury?

Zapraszamy, przyjedź i rozkoszuj się atmosferą w uroczych domach „Sophia Spessarthäuser”, oddalonych zaledwie 2 km od Biblioteki Sophia.

Informacja i rejestracja
Tel. +49 (0) 9391/504 134      www.sophia-spessarthaeuser.de